Gorączka sobotniej nocy: Gdzie na imprezę w Czarnogórze?

Wieczór w Budvie

Jeżeli imprezy, zabawa w pianie, karaoke, beach party to twój żywioł, to czytaj jak nie zmarnować ani chwili podczas gorących nocy w Czarnogórze.

Cała prawda o imprezie w Czarnogórze

Jeżeli jedziesz do Czarnogóry tylko dla zabawy, to lepiej wybierz Ibizę albo tańszą Bułgarię. Czarnogóra nie może konkurować liczbą klubów, nie mówiąc o znanych DJ-ach. Możesz oczekiwać mniej więcej takiego samego repertuaru co nad polskim morzem.

Najlepsze imprezy w Czarnogórze

Najbardziej rozrywkowym miastem na wybrzeżu jest Budva. W reszcie przeważają puby i restauracje.

1. Imprezy w Budvie

Najbardziej znany klub to Tocadero. Poznasz bez trudu po kiczowatej kopii Wieży Eiffla, znajdującej się nad promenadą. Miejsce dla mało wybrednych. W głośnikach leci co popadnie. Do wejścia zachęcają hostessy w bikini, wygibasy dziewczyn tańczących na rurze i darmowy wstęp. Patrz obsłudze na ręce, bo „zapominają” o reszcie.

Alternatywą jest klub Sparta. W środku leci głównie house, jest dość snobistycznie i przekłada się to na ceny.

Poza tym jest mnóstwo mniejszych i większych barów, w których możesz wypić drinka ze znajomymi. Nie znajdziesz tam jednak zabaw do białego rana.

Imprezy w Czarnogórze

Dla fanów: tutaj tańcują striptizerki :)

2. Imprezy w Kotorze

Kotor ma swojego Maximusa w murach starego miasta. To nowoczesny klub z naprawdę niezłymi wizualizacjami, doskonałym nagłośnieniem i eleganckim wnętrzem. Gościł znanych DJ-ów takich jak Fatboy Slim, czy Fedde Le Grand. Wstęp do północy zwykle jest bezpłatny. Ceny do przeżycia.

Poza tym jest jeszcze Secondo Porto, dyskoteka bez specjalnych ambicji. Muzyka mieszana: trochę popu, trochę techno, nic specjalnego. Wstęp na studencką kieszeń za 2 EUR.

Reszta to standardowo — przytulne bary i knajpki.

3. Imprezy w Ulcinj

Nie zauważono :) W Ulcinj jedynie bar między Małą Plażą a starym miastem rozkwita o północy. Z tym, że rozkwit oznacza raczej nasiadówkę. Sympatyczną, ale nasiadówkę.

Klub w Budvie

Kolejna impreza w Sparcie

Puby w Czarnogórze

Ciekawy patent ze starymi filmami wyświetlanymi wprost na ścianie budynku.

Życie nocne w Czarnogórze

Jakby ktoś miał dosyć podrygów w rytmie elektro, to klasyka też się znajdzie.

Autor
Artur

Zamiast biurowców szklanych, mieszkania na kredyt i wersalki z Ikei wybrałem podróż w nieznane. Tak trafiłem do Chin. Po prostu spaliłem mapy i poszedłem przed siebie. Czasami wiatr smaga po oczach, przynajmniej czuję, że żyję.

Czytaj dalej ›

Czytaj dalej
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *