Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_76fbb4d68c768fa158626c9cc60b0685, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/noir/domains/nomoremaps.com/public_html/wp-content/plugins/freshmail-newsletter/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 15
Muzeum Kosmonautyki w Moskwie | NoMoreMaps

Muzeum Kosmonautyki w Moskwie

Pomnik Gagarina w Moskwie
Muzeum Kosmonautyki w Moskwie

Jeżeli wybierasz się w stronę gwiazd, koniecznie udaj się do Muzeum Kosmonautyki. Przeniesiesz się do czasów Zimnej Wojny, pionierów kosmicznych podbojów i kultu Jurija Gagarina.

Ciekawe eksponaty niestety prezentowane są w tradycyjny sposób. Dlatego przygotuj się na stojące na straży babuszki, rzucające się z pazurami na każdego fotografa, zakurzone gabloty i objaśnienia głównie w języku rosyjskim. Mimo wszystko—warto. Cena normalnego biletu wynosi 350 RUB. Zobacz adres na mapie, ceny i godziny otwarcia muzeum.

Pomnik rakieta Moskwa

Pamiątka po podbojach kosmicznych Związku Radzieckiego. Obok wejścia do muzeum kosmonautyki.

Autor
Artur

Zamiast biurowców szklanych, mieszkania na kredyt i wersalki z Ikei wybrałem podróż w nieznane. Tak trafiłem do Chin. Po prostu spaliłem mapy i poszedłem przed siebie. Czasami wiatr smaga po oczach, przynajmniej czuję, że żyję.

Czytaj dalej ›

Czytaj dalej
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *